29 vasario, 2024

Akcija „Metų knygos rinkimai 2021“

 

Visoje Lietuvoje vyksta akcija „Metų knygos rinkimai 2021“. Labai smagu, kad ir mūsų mokykla įsitraukė į šių knygų skaitymą ir balsavimą. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos bibliotekoje galima rasti visas metų rinkimuose dalyvaujančias vaikams ir paaugliams skirtas knygas. Šias knygas bibliotekos vedėja Alma Urbienė pristatė mokiniams, ragino jas skaityti ir už jas balsuoti, keletą knygų mažiesiems mokiniams perskaitė.

Primename, kad už labiausiai patikusias knygas skaitytojai gali balsuoti mokyklos bibliotekoje iki balandžio 30 d., o internetu iki 2022 m. balandžio 25 d. interneto svetainėje skaitymometai.lt, portale LRT.lt, elektroniniu paštu metuknyga@lrt.lt arba paštu adresu: „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius.

Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai bus apdovanoti gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

 

Bibliotekos vedėja Alma Urbienė