16 balandžio, 2024

Bėgimo varžybos

 

Rugsėjo 18 d. Biržų miesto centriniame stadione vyko bėgimo varžybos, skirtos Povilo Karoblio ir Biržų rajono mero taurei laimėti. Varžybų metu rajono moksleiviai rungtyniavo tarpusavyje, siekė tapti geriausiais dalyviais.

Mūsų mokyklos pradinių klasių amžiaus grupėje dalyvavo 2a, 2b, 2c ir 3c klasių komandos. Antrokai rungtyniavo 200 metrų, o trečiokai – 400 metrų bėgimo rungtyje.

Geriausiai pasisekė 2 c klasės mergaitėms: Augustė Makšimaitė laimėjo III vietą, Meida Ričkutė – II vietą, Kamilė Makšimaitė – I vietą. Iš trečiokių mergaičių greičiausia buvo Gabija Meškauskaitė – III vieta. Berniukų taip pat neaplenkė fortūna. Elijus Ivaška (2c klasė) džiaugėsi III vieta, Evanas Gasiūnas (2b klasė) – II vieta, Ovidijus Remeika (3c klasė) – I vieta.

Visiems bėgimo dalyviams, įveikusiems rungtį, buvo įteikti atminimo medaliai. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos įsteigtais prizais ir medaliais.

Mūsų mokyklos bėgikai, gausiausiai dalyvavusi komanda, pelnė  Lengvosios atletikos asociacijos rėmėjo UAB „Stiklita“ pagamintą taurę.

 

  Vyr. mokytoja R. Briedienė